TAZİYE ZİYARETİMİZ 

28.07.2022


5 Temmuz 2022 de vefat eden okulumuz 1956- 57 Mezunu Erol YILMAZ abimizin Oğlu ve okulumuzun 1980 mezunu Mustafa YILMAZ kardeşimize Okulumuz ve Derneğimizi temsilen TAZİYE ziyareti yaptık.
Dernek üyelerimizden Okul Müdürümüz Hasan YILDIZ, müdür yardımcımız Uğur ÜNAL, Başkan Orhan YÜKSEL, Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ramazan AVCI'nın katıldığı ziyarette; Kuruluşundan beri Derneğimiz ANTEMDER'e maddi manevi desteklerini sürdüren Mustafa YILMAZ kardeşimize, okul arşivinden temin ederek hazırladığımız, Erol abimizin 1951 yılında okula giriş ve 1957 yılında okuldan mezuniyet fotoğrafları ile 2018 yılında bağış okulunun açılışında çekilen fotoğraflarını çerçeveli olarak hediye ettik.
Fotoğraflardan çok memnun olup duygulanan Mustafa Yılmaz ile okul günleri ve anılarını paylaştık. Ayrıca Erol abimizin anısına Okulumuzda ne yapılabilir konularını, Derneğimizin güncelini ve geleceğini değerlendirdik.
Okuldaş abimiz Erol Yılmaz'a tanrıdan rahmet dilerken Mustafa Yılmaz Kardeşimize se Sabır, sağlık ve başarılar diliyor sevgiler sunuyoruz.

 

facebook sayfamız:       https://www.facebook.com/antalyateknikemldernegi