Başkanın Mesajı

15.06.2016

(Başkan Orhan YÜKSEL'in öz geçmişine; 

"DERNEK HAKKINDA/ Yönetim Kurulu" ve "ÜYELERİMİZDEN BAŞARI HİKAYELERİ" BÖLÜMLERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ)

NEDEN DERNEK KURDUK, NE YAPMAK İSTİYORUZ !  

Okullarımızda ve Ülkemizde Eğitimin Kalitesi  ve etkinliğinin artması için, her yurttaşın mezun olduğu okullarla ilişkisini kesmemesinin, olanakları ölçüsünde okullarına "Mezunlar Dernekleri" vb. yöntemlerle destek olmalarının gereğine ve örgütlenmenin yararına  İnananlar olarak yola çıktık, sayımız arttıkça  güçleniyoruz, sizin katılımınızla daha da güçlü olacağımızı düşünüyoruz.

 

Okulumuza sahip çıkmak, Öğrenci kardeşlerimizle gönül, gönüle; Velilerimizle Omuz omuza olmak, Mezunlarımızla Kucaklaşmak istiyoruz. Dayanışmayan, yardımlaşmayan, kucaklaşmayan ve paylaşmayan Toplumun Mutluluk Üretemeyeceğini. Örgütsüz Toplumun Ölü Toplum olduğunun bilinci ile,   mezunlarımızın da örgütlenmesi için ANTALYA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ ‘ni kurduk.

Daha güçlü olabilmek için Sizin de Derneğimize üye olmanızı istiyoruz. Üye olmasanız da İsim ve İletişim bilgilerinizi derneğimize mutlaka ulaştırın, listemizde yer alın ki  gereğinde biz sizlere ulaşabilelim.

Düşüncelerinizi  fikir torbamıza, olanaklarınızı ve gücünüzü, gücümüze  katın ki,  Fikri ve Nakti katkılarınızla büyüyerek yürüyelim.Okulumuzu Antalya da ve ülkemizde ilk sıralara taşıyalım. Ülkemiz Mesleki ve Teknik Eğitimine kalıcı, güzel tohumlar ekelim.

Çalışmalarımızla ilgili gelişmelere ve sorularınızın detaylı yanıtlarına, Kurucularımız ve Yönetim Kurulumuzun öz geçmişlerine, Okulumuzun  Önceki yıllar mezunlarına ve daha bir çok detaya  www.antemder.org.tr  Web sitemiz ile, diğer  sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabileceksiniz. Eleştirilerinizi ve Önerilerinizi bizlerle paylaşmanız  çalışmalarımızda kaliteyi, verimliliği artıracaktır. Derneğimizin kurulmasında anlayış ve özveri sergileyen, Okul Müdürümüz Hasan Yıldız ve Eğitim kadrosuna ayrıca teşekkür ediyoruz. Tüm Güzelliklerin Sizlerle olması dileğimizle Saygı ve Sevgiler SUNUYORUZ.     06  Mayıs  2016                                                                                           Dernek Yönetim Kurulu  Adına

Başkan
Orhan YÜKSEL
Makina Mühendisi & Eğitimci