ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE YENİ GÖREVİNDE BAŞARI DİLEDİK

26.04.2022

Antalya Milli Eğitim Müdürümüz
Sayın Emre ÇALIŞKAN'ı makamında ziyaret ederek. kendisine Antalya'nın en güzel okulunun çerçeveli fotoğrafını hediye ettik. Derneğimizin 2019 yılında hazırlayarak milli Eğitim Bakanlığına sunduğu 8 sayfada 26 maddeden ibaret öneriler raporumuzun da yer aldığı bir dosya sunduk.
Sayın Emre Çalışkan'a yeni görevinde başarı dileyerek, ANTEMDER ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 23 Ekim 2019 da imzalanan MESLEKİ TEKNİK EĞİTİME DESTEK PROTOKOLÜ nü değerlendirerek, pandemi döneminde ara verilen çalışmaların devam ettirilmesini kararlaştırdık.
Antemder'in dünden bu güne çalışmaları konusunda bilgilendirdiğimiz Milli Eğitim Müdürümüz,e Mayıs ayı sonunda Kepez Dokumaparkta düzenlenecek MESLEKİ EĞİTİM Fuarında Dernek olarak tanıtım standı açabileceğimizi belirttik. Konuyu değerlendirerek bayram sonu bilgilendirecekler.
Ziyaretimize Başkan Orhan YÜKSEL ile birlikte, Antemder Denetim Kurulu Başkanı Cildiye Uzmanı Dr. Adnan İŞ, Başkan Yardımcısı Elektronik Yüksek Mühendisi İbrahim KÜCÜ katıldılar.
Soyadı gibi çalışkan İl Milli Eğitim Müdürümuz sayın Emre ÇALIŞKAN'a ilgi ve desteği için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.