GENİŞLETİLMİŞ İŞTİŞARE TOPLANTIMIZA BEKLİYORUZ

04.11.2021

             DEĞERLİ ÜYELERİMİZ, MEZUN VE MENSUPLARIMIZ,

            SEVGİLİ OKULDAŞLARIMIZ Sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

            Sevgili okuldaşlarım, 2015 yılında heyecanla başlayarak sizlerin de ilgi ve desteği ile güzel okulumuzun MEZUNLAR DERNEĞİ ANTEMDER’i Nisan 2016 da kurduk.

Zamanı uygun olan okul arkadaşlarımız ve Okul Müdürümüzün desteği ile derneğimiz ANTEMDER’i Antalya bürokrasisine ve kamuoyuna tanıtmaya çalıştık. Derneğimizin tanıtım ve gelişim çabalarına paralel olarak Okul müdürlüğümüzün onayı ile okulumuzdaki öğrenci kardeşlerimizde moral, motivasyon, mesleğe ve okula aidiyet duygularını geliştirici kişisel gelişim sunumları, seminer ve konferanslarla eğitime destek olmayı sürdürdük. Kariyer sahibi mezunlarımızı öğrencilerimizle tanıştırıp deneyimlerini paylaştırdık. 1944 yılında açılan güzel okulumuzun 75. Yılınızı farklı etkinliklerle birlikte kutladık.

            Ekim 2019 da Antalya’da Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ANTEMDER ARASINDA 5 YILLIK PROTOKOL yaptık ve protokol kapsamında derneğimizi okulumuzda tahsis edilen A Blok zemin kattaki odaya taşıdık.

9 Şubat 2020 de 3. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirmiştik. Yeni oluşan kurullarımızla daha etkin ve üretken etkinlikleri planlarken dünyayı sarsan COVİT-19 salgını ile karşılaştık. Tüm dünya ve ülkemiz gibi biz de dernek çalışmalarımıza iki yıla yakın ara vermek zorunda kaldık. Salgın süreçlerinde İmkanlarımız ölçeğinde elektronik ortamlardan mezunlarımızla İLETİŞİMİ sürdürmeye çalıştık.

Okulumuzdaki eğitimin tedbirlerle yeniden başlaması ve aşıların verdiği özgüvenle salgına karşı TEDBİRLER DAHİLİNDE bizler de dernek çalışmalarımızı sürdürmeyi, mezunlarımıza, okulumuza ve  Antalya Mesleki ve Teknik Eğitime destek olmayı planlıyoruz.

Tüzüğümüz gereği 2022 ocak ayında 4. Olağan Genel Kurulumuzu yapmamız gerekmektedir. Yeni oluşacak Kurullarımızda istekli ve derneğimize zaman ayırabilecek mezunlarımızın da yer almasını istiyor, Mezunlar Derneğimiz ANTEMDER’in geleceği için bunu ÖNEMSİYORUZ.  Bu nedenle istekli ve ilgili mezunlarımızın Derneğimize ÜYE OLMALARINI , Yönetim ve Denetim Kurullarımızda görev almalarını bekliyoruz.

Derneğimizin daha etkili ve verimli olabilmesi için üyelerimiz dahil, zaman ayırabilen GÖNLÜ ZENGİN TÜM MEZUNLARIMIZI ANTEMDER İSTİŞARE TOPLANTIMIZA BEKLİYORUZ.

İstişare ve değerlendirme toplantılarımız 18 KASIM PERŞEMBE SAAT 18.00 –20.00 arasında ve 20 KASIM CUMARTESİ SAAT 14.00—16.00 arasında Okulumuz A Blok 2. Katta ki Telekonferans salonumuzda yapılacaktır.

SİZE UYAN GÜN VE SAATTE İstişare Toplantımıza (MASKELİ)katılarak Derneğimize destek olmanızı bekliyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.

             Yönetim Kurulu Adına

                       Başkan

                  Orhan YÜKSEL

           Makina Mühendisi  Eğitimci