YENİ DÖNEMİN İLK KONUĞU Sayın Recep YILDIZ

05.11.2016

GÜNÜN KONUŞMACISI 
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürümüz Sayın Recep YILDIZ

Antemder 'in Okula Dönüş Projesi kapsamında mezunlarımızı ve rol model konuklarımızı öğrencilerimizle tanıştırmaya devam ediyoruz.
Dönem açılışını Antalya Milli Eğitim Müdürlüğünde Mesleki Teknik Eğitimden sorumlu şube müdürümüz Recep YILDIZ ile yaptık.


Sabah 07.30 da okulumuza gelen sayın YILDIZ, öğrencilerimizle birlikte istiklal marşını söyledikten sonra Antemder Başkanının taktimi ile konuşmasına başladı.


Kendisi de Bucak EML. Makina Bölümü mezunu olan Yıldız, meslek okullarının önemi ve yeni dönemde uygulanacak sistemlerden bahsettiler.
Konuşmasının arasında öğrencilere bakarak " sayın Bakanlarım,sayın Milletvekillerim,Sayın Belediye Başkanlarım" diye hitap edince önce bir şaşkınlık yaşanıp herkes arkalarda bakan vekil aradı. 
Konuşmasına devam eden YILDIZ; evet arkadaşlar yarının Bakanları, Vekilleri,Belediye Başkanları da sizin aranızdan çıkacak, aynen bu gün olduğu gibi. Okulunuz Mezunu Milletvekili,Belediye Başkanı var.Yarında olacak diyerek düşüncelerini paylaştı.

 

Konuşmasının sonunda kendisine Antemder Başkanı tarafından Derneğin Plaketi sunulan Yıldız, Dernek benzer çalışmaları ile sizlere ufkunuzun ötesini göstermeye çalışıyor diyerek Dernek ve Okul yönetimine teşekkür etti.

Değerli Şube Müdürümüze ilgi ve destekleri için teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.

www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/        ..... SAYFAMIZDAN DA BİZİ  İZLEYİNİZ.