KEPLER İLK KEZ UÇUŞTU, MEZUNİYETTE GENÇLERİMİZ COŞTUKÇA COŞTU

12.05.2018

Derneğimizin Son iki ayda  Okula Dönüş Projesi kapsamında sürdürdüğü çalışmalar sonucunda; 11 Mayıs 2018 Cuma Günü saat 17.00 22.00 arasında gerçekleşen Mezuniyet Törenimiz, duygu yüklü, Anlamlı ve coşkulu geçti.

Okulumuz mezunları ve Öğrencilerimizden oluşan Müzik Grubu eşliğinde Eğlencenin doruğuna çıkan gençlerimiz Aileleri ve Öğretmenleri İle coşkulu dakikalar yaşadılar.

Tüm öğrenciler ve Konuklarla birlikte gerçekleştirilen saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından; Mezun öğrencilerimiz adına Fadim DEVECİ'nin konuşması ile devam etti.

Okulumuz Ağaç İşleri Mezunu ve Okul Teknisyeni Bilen DÖŞEME'nin Öğrencimiz Abdurrahman BELKUYU'nun bağlaması eşliğinde  okuduğu ve annesine yazdığı ANNEM şiirİ mendiller ıslattı.

Mezun olacak iki öğrencimiz Başkan Orhan Yüksel'in yazıp Okuluna, tüm öğrenci mezun ve mensuplarına armağan ettiği " MESLEKİ TEKNİK LİSELİYİZ BİZ" şiirini okudu.

Son sınıf Öğrencimiz Eyüp ÇAKIR Arif Nihat ASYA' nın BAYRAK şiirini okurken duygular doruğa çıktı.

Cübbe giyen öğrenciler, tek sıra halinde sahneye çıkarak Müdür, Başkan, Öğretmenleri, Dernek Üyeleri ve Konukların elinden Diploma suretleriyle, Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Av. Ümit UYSAL'ın hediyesi NUTUK aldılar.

 Başkanımız Orhan YÜKSEL,Okul Müdürümüz Hasan YILDIZ ve Müteahhitler Derneği Başkanı sayın Deniz KARATAŞ'ın konuşmaları ardından Gençlerimiz Keplerini Havaya attılar. Ve Müzik eşliğinde saatlerce eğlendiler. 

Etkinlikte Pişi+Peynir+Meyve Suyu+Lokma+ SU ikram edildi.

 

Mezuniyette Konuşan Başkan Orhan YÜKSEL Anneler Gününü Kutlayarak Başladığı  konuşmasında öğrencilere öneri, tavsiye ve iyi dileklerinin ardından;  Okulumuzdan Metal İşleri ve ağaç İşleri Bölümlerinin taşınması konusunda Mezunların İtiraz, sitem ve taleplerini dile getirdi. 

Etkinlikte 1952 Metal İşleri Mezunu  Ziya Özen FIRAT veE 1973 Makina Mezunu Başkan Orhan YÜKSEL de sembolik olarak Cübbe giydiler.

EMEĞİ GEÇEN TÜM YÖNRTİM KURULU ÜYELERİNE, DESTEK VEREN MEZUNLARIMIZA, VELİLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYOR TEKRARI DİLEĞİMİZLE BAŞARILAR DİLİYORUZ...

Konuşmayı VİDEOLARDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ. DİĞER MEZUNİYET FOTOĞRAFLAR AYRICA EKLENECEKTİR.