MEZUNUMUZ BELEDİYE BAŞKANI Sayın MUHİTTİN BÖCEK, OKULA DÖNÜŞ PROJEMİZİN KONUŞMACISI

19.03.2018

OKULUMUZ MEZUNU, KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI Sayın MUHİTTİN BÖCEK, OKULA DÖNÜŞ PROJEMİZİN konuğu ve konuşmacısı oldu. 

https://www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/

Sabah saat 07.30 da Derneğimizin davetlisi olarak okulumuza gelen sayın BÖCEK, öğrencilerle birlikte İstiklal marşı okudu.

Başkan Orhan YÜKSEL'in; Okulumuz Profesörler, Mühemdisler, hekimler, iş ansanları yetiştirdiği gibi, kentimize hizmet eden Belediye Başkanları da yetiştirdi. Kepez,Korkuteli,Serik, Aksu, Muğla/Seki belediye başkanlarının ardından Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Böcek'i mezun etti" sayın Böcek'i sizlerle buluşturmaktan onur duyuyorum diyerek taktim etmesinin ardından kürsüye gelen Sayın Muhittin BÖCEK; okula nasıl başladığını,öğrencilik anılarını paylaştıktan sonra: okulumuz mezunları artık ara eleman değil ARANAN ELEMANLAR dır. 
Üniversite mezunlarının asgari ücretle iş aradığı bir ortamda kendisini yetiştirmiş bir sanat okulu mezununun beş altı bin lira maaşla iş bulduğunu anlattı.

Konuşmasının ardından İnşaat Teknolojileri Bölümünü,kendisinin yetiştiği Metal İşleri ve Tesfiye atelyelerini gezdi. Metal işleri atelyesinde iş önlüğü giyerek eğe kullanan sayın Böcek, Dernek Başkanı ve Okul Müdürüne teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Sayın Böcek'e Mezunlarımız ve mensuplarımız adına çok teşekkür ediyor, ilgi ve desteklerinin devamını diliyoruz.