ANTALYA İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ ZİYARETİMİZ.

13.02.2018

Amaçlarının gerçekleşmesi konusunda Antalya kamuoyu ile tanışma ve işbirliği çalışmalarını sürdüren ANTEMDER Yönetimi olarak, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Sayın Deniz KARATAŞ'ı makamlarında ziyaret ettik. 

Antemder'in kuruluş ve gelişimi ile amaçları konusunda bilgilendirdiğimiz sayın Karataş, Meslek Okulu Mezunları olarak, Sektörel Bazda benzerlik ve yakınlıklarımız olduğunu, Okulumuz öğrencilerine, Antalya Müteahhitlik Sektörüne ve İlimiz Antalya ya katkı sağlayacağına inandığımız her konuda işbirliği yapabiliriz diyerek bizleri ümitlendirip moral verdiler.

Antemder Başkanı Orhan YÜKSEL de, hedeflerinin öncelikle okulumuz öğrencilerinin eğitim ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı, bunu yaparken de Antalya da örnek oluşturmayı hedeflediklerini ve iddialı olduklarını belirtti.

Mühendislik Meslek Odalarımızla da görüşerek işbirliği olanaklarını değerlendirdiklerini, Oda başkan ve yönetimlerinden çok olumlu yaklaşım ve destek aldıklarını; Müteahhitler Derneğimizle de iş birliği yapmak istediklerini belirterek, iki Derneğin iş birliğinde " ATELYE VE ŞANTİYELERDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ" konulu, öğrencilerimiz ve müteahhitlerimizle birlikte geniş katılımlı bir KOFERANS ve Panel  düzenlemeyi önerdi.

Öneriyi ilgiyle karşılayan Sayın Karataş,konuyu görüşüp değerlendireceklerini ,devamında gerekenleri birlikte yapabileceğimizi belirttiler.

Dernek Başkanımız Orhan YÜKSEL ile birlikte, Dernek Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz  Elektronik Y. Mühendisi İbrahim KÜCÜ ile, Dernek üyemiz ve okulumuz Teknik Müdür Yardımcısı Uğur ÜNAL'ın da katıldıği ziyaret Sayın Karataş'ın Okulumuza daveti ile sonlandı..