MURATPAŞA KAYMAKAMI'nı ZİYARET ETTİK

07.09.2016

Okulumuzun bulunduğu Muratpaşa İlçemizin Kaymakamı Sayın Sedat Sırrı ARISOY' yu makamında ziyaret edip; Derneğimizin kuruluşu, amaç ve araçları konularında bilgilendirerek, kendilerine çalışmalarımızla ilgili bir dosya sunduk.
Dernek Başkanımız, Bşk.Yardımcımız ve Okul Müdürümüzün katıldığı ziyaretten memnun kaldığını ifade eden değerli kaymakamımız:
Derneğimizin Mesleki Teknik Eğitim adına çok önemli bir girişim olduğunu, okulumuz mezunlarını birleştirecek olan bu yapılanmanın, öncelikle okulumuz ve antalya daki diğer meslek Okullarında Eğitim vasatının yükseltilmesi, meslek Okullarına ilginin artırılması yönünde çalışmalar yapabileceğini, bu konularla ilgili olarak Antalya Ticaret ve Sanayi odası ile, Mühendislik Meslek Odaları ile işbirliği yapılabileceğini belirttiler.
Mesleki Teknik Okulların İl Bazında Dışa açılmalarını, Öğrencilerin çalışmalarını İl Düzeyinde Cam Piramit vb. mekanlarda velilerin, halkın görüş ve ziyaretlerine açarak öğrencileri motive ederek, velilerin okullarımızı daha iyi tanımaları ve tercih etmelerinin sağlanabileceği ni ifade ettiler.
Yoğun mesailerinden zaman ayırarak düşüncelerini bizimle paylaşan, önerileri ile ufkumuzu genişleten Kaymakamımıza Tüm mezunlarımız adına Teşekkür ediyor, desteklerinin devamıyla başarılar diliyoruz. www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/    den bizi izleyiniz. Başkan