MEZUNUMUZ DİŞ HEKİMİ Macit KARAMAN'ı ZİYARET ETTİK

29.08.2016

ş Yerinde ziyaret ettik.
Teknik Lisemiz Makina Bölümü 1980 Mezunlarından ve halen Antalya 100. Yıl bulvarı 164. sk. Yörükoğlu Apt. 1 / 101 Adresindeki iş yerinde Diş Hekimliği yapan Sayın Dr. Macit Karaman'ı iş yerinde ziyaret ettik.
Dernek Başkanımız ve Dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette , sayın Karaman'a , derneğimizle ilgili özet bilgiler sunuldu.
“ www. antemder.org.tr “ veb sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilecekleri belirtildi.
Derneğimizle ilgili gelişmeleden haberdar olduğunu ve taktirle izlediğini belirten OKULDAŞIMIZ, dernekçiliğin çok zor olduğunu kısa zamanda bu aşamalara gelinmesinden dolayı Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini taktir ettiğini, derneğin başarılı olması için her türlü desteği vereceğini belirterek bizleri mutlu ettiler.

Kendisindeki Teknik Lise sınıf arkadaşlarının listesini en kısa zamanda derneğe ulaştıracağını ve üye olmalarını önereceğini belirten Karaman, yönetimlerde görev almasının mesleği ve işi açısından çok zor olduğunu ama Yönetimlere yardımcı olabileceğini belirttiler.
Arkadaşımıza, Yönetim kurulumuzca özel olarak hazırlanmış olan Okulumuz fotoğraflı, hatıra panosu hediye edildi. 

Panoyu çok beğenen Karaman, çok iyi düşünülmüş ve ülkenin en güzel okulunu gösteren panoyu Muayenehanesine asıp onurla izleyerek okul günlerini yadedeceğini belirterek de bizleri memnun ettiler.
Sevgili okul arkadaşımız Sayın Macit Karaman'a Yönetim Kurulumuz ve tüm mezunlarımız adına teşekkür ediyor, ilgi ve katkılarının devam edeceği inancımızla kolaylık ve başarılar diliyoruz.