ANTALYA TABİB ODASI BAŞKANI OLAN OKULDAŞIMIZ Dr. Adnan İŞ' i ZİYARET ETTİK.

24.08.2016

Derneğimizin , Mezunlarımızla tanışma ve nezaket ziyaretleri kapsamında;
Teknik Lisemiz Makina Bölümü Mezunlarından ve halen Antalya Tabib Odası Başkanı olan, Cildiye Uzmanı , okulumuzun onurlarından  Sayın Dr. Adnan İŞ’i Tabibler Odasındaki Makamında ziyaret ettik.

Dernek Başkanımız Makine Mühendisi Orhan Yüksel, Başkan Yardımcısı Teknik Öğretmen Funda Örek ve Dernek saymanı Teknik Öğretmen Muazzez Kart’ın katılımı ile gerçekleşen ziyarette , sayın İŞ’e , derneğimizle ilgili özet bilgiler sunuldu.
“ www. antemder.org.tr “ veb sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilecekleri belirtildi.
Derneğimizle ilgili gelişmeleri yakından ve taktirle izlediğini belirten OKULDAŞIMIZ, derneği çok önemsediğini, başarılı olması için her türlü desteği vereceğini belirterek bizleri mutlu ettiler.
İkramlar eşliğinde 1970 yıllardan başlayan anılar paylaşıldı ve ilk fırsatta mezunlarımızın Okul ortamında düzenlenecek bir etkinlikle buluşturulması konuları değerlendirildi.

Okuldaşımıza, Yönetim kurulumuzca özel olarak hazırlanmış olan Okulumuz fotoğraflı, hatıra panosu hediye edildi.
Panoyu çok beğenen İş, çok iyi düşünülmüş bu panoyu Muayenehanesine asıp onurla izleyeceğini belirterek de bizleri mutlu ettiler.

Sevgili okul arkadaşımız Sayın Dr. Adnan İŞ’e Yönetim Kurulumuz ve tüm mezunlarımız adına teşekkür ediyor, ilgi ve katkılarının devam edeceği inancımızla kolaylık ve başarılar diliyoruz.