ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Mesleki ve Teknik eğitim Müdür Yardımcılığının yararlı faaliyetleri devam ediyor.

06.06.2024

ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Mesleki ve Teknik eğitim Müdür Yardımcılığının yararlı faaliyetleri devam ediyor.
Müdür Yardımcısı YAVUZ KALA'nın önderliğinde 6 Haziran 2024 perşembe Günü Antalya Nashira Hotelde METEK PROJESİ tanıtım ve İL İSTİŞARE TOPLANTISI düzenlendi.
Mezunlar derneğimiz ANTEMDER'in de davetli olduğu toplantıya Kurum Temsilcileri, Meslek Okulu Müdürleri ve Öğretmenler katılarak yararlı bir toplantı gerçekleştirildi.
Sayın Yavuz KALA'nın açış konuşmasının ardından MEB Mesleki ve Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü EĞİTİM ORTAMLARININ VE ÖĞRENME SÜREÇLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ Daire Başkanı Sayın Ercan ALPAY bilgilendirmelerde bulundu, daha sonra da soruları cevaplandırdı.
METEK III Proje uzmanı ve İş Başı Eğitim Müdürü sayın İpek SEZGİN Proje tanıtımını yaparak temmuz ayında projenin sonlanacağını belittiler.
Çay arasından sonra Mesleki ve Teknik eğitim Müdür Yardımcılığı birimi uzman personeli, sayın Seda KOSAT Antalya'da ki Eğitim Kurumlarıyla ilgili istatistiki bilgiler sundular. Devamında toplantı salonu klimalarının çalışmamasından da kaynaklı olarak sıcak bastırınca öğle yemek arası verilerek toplantı sonlandırıldı.
Toplantıya ANTEMDER adına Başkan Orhan YÜKSEL ve Başkan Yardımcısı Dr. Adnan İŞ , Okulumuz adına da Müdürümüz Sayın Hasan YILDIZ ve Bilişim Bölümü şefi Osman Alper DURAK Katıldılar.
toplantıyı organize eden Sayın Yavuz Kala daha uygun ve konforlu salonlarda benzeri toplantıların sürdürüleceğini belirttiler.
Paylaşılan bilgiler değerlendirildiğinde çok yararlı bir toplantı oldu . Emeği geçenleri Kutluyoruz.