İŞ KUR İLE PROTOKOL İMZALADIK.

01.03.2024


Antalya İŞ KUR Müdürlüğü ile Mezunlar Derneğimiz ANTEMDER arasında Mezunlarımız ve Mezun Olacak öğrencilerimiz il 18-24 yaş arası sürece dahil olmak isteyen gençlere İSTİHDAM SAĞLAMAK, İŞ ARAMA, İŞ KURMA vb konularda becerilerini geliştirmek üzere İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ imzaladık.
Derneğimizin 2017 den beri süren çalışmalarına yeni bir boyut kazandıran PROTOKOL konusunda İŞ KUR İL Müdürü Sayın Lütfi GÜLEÇ ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.
Protokol imza törenine Antemder Başkanı Orhan YÜKSEL, Okul Müdürümüz Sayın Hasan Yıldız, Müdür Yardımcılarımızdan Haldun TAŞDELEN, Antemder Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kücü ve Rehberlik Öğretmenimiz Meltem ÖKTE ÇIKAN katıldılar.
İmza sonrası Sayın Lütfi GÜLEÇ' derneğimizin Okul Fotoğrafı hediyesi takdim edildi. İş Kur Müdürümüz ve ekibi Okulumuza davet edildi. Terslik Olmaz sa İş Kur Ekibi 18 Mart Pazartesi sabahı okulumuz ve derneğimizin misafiri olacaklar. Katılımcılara ve tüm emeği geçenlere ANTEMDER olarak teşekkür ediyor, Protokolün hayırlı olmasını diliyoruz.