MEZUNLARIMIZA VE MEZUN OLACAK ÖĞRENCİLERİMİZE İŞ BULMA VE İŞ KURMA PEŞİNDEYİZ..

22.02.2024


Mezunlar Derneğimiz Antemder 2017 YILINDAN BERİ Okuldaki Öğrenci okuldaşlarımıza MORAL MOTİVASYON, OKULA VE MESLEĞE AİDİYETLERİNİN GÜÇLENMESİ VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK DESTEĞİ VERMEKTEDİR.
MEZUNLARIMIZIN VE MEZUN OLACAK ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZE İŞ BULMA, İŞ YERİ AÇMA SÜREÇLERİNDE DE DESTEK SAĞLAYABİLMEK İÇİN ANTALYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜR Sayın Lütfi GÜLEÇ' makamında ziyaret ettik. Sayın Güleç'e derneğimizin tanıtım dosyasını ve Derneğimizce hazırlanıp dağıtılan " MESLEK LİSESİ EKMEĞİN ADRESİ" Afişimizi hediye ettik..
Sayın Güleç Amaçlarımızın benzer olduğunu, Mezunlarımızın ve Mezun olacak okuldaşlarımızın İş edinme ve iş kurma yolunda desteklenmesi konusunda Derneğimizle İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ yapabileceklerini, Üniversitelerle de benzer Protokoller yaptıklarını belirttiler. Bu anlamlı öneriden onur duyduk.
Sayın Güleç Kurum Uzmanları Soner SOYALIÇ ve Bora AĞBAY ile heyetimizi buluşturdu. Protokol konusunu değerlendirip Derneğimizle yapılacak pMEZUNLARIMIZA VE MEZUN OLACAK ÖĞRENCİLERİMİZE
İŞ BULMA VE İŞ KURMA PEŞİNDEYİZ..rotokol konusunda çalışma başlattık.
Ziyarete Antemder Başkanı Orhan YÜKSEL, Okulumuz Müdür Yardımcısı Haldun TAŞDELEN ve Rekberlik Öğretmenimiz Meltem ÖKTE ÇIKAN katıldılar. Ziyarette Sayın Kurum yetkililerini Okulumuza davet ettik.
Heyetimize gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı İl Müdürümüz Sayın Lütfi GÜLEÇ'e, Kurum Uzmanları sayın Soner SOYALIÇ ve Bora AĞBAY'a mezun ve mensuplarımız adına teşekkür ediyoruz.