OKULA DÖNÜŞ PROJEMİZİN KONUŞMACISI YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ N.Hürdoğan ARSLAN

07.02.2024

OKULA DÖNÜŞLER BAŞLADI
ANTEMDER'in 2018 yılından itibaren güncelleyerek geliştirdiği OKULA DÖNÜŞ PROJEMİZ Kapsamında MEZUNLARIMIZ VE ROLMODEL YÖNETİCİLERİN Okuldaşımız Öğrenci kardeşlerimizle Tanıştırılması etkinliğimiz başlatıldı.
İkinci dönemin İlk Konuşmacısı ; Mezunumuz, önceki dönemler Meslek Lisesi Müdürlerinden ve Halen Antalya Büyük Şehir Belediyesi Eğitim Şube Müdürü olan Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Necdet Hürdoğan ARSLAN oldu.
7 Şubat sabahı İstiklal marşını öğrencilerimizle birlikte okuyan sayın Arslan Antemder Başkanı Orhan YÜKSEL'in takdimi ile konuşmasına başladı.
Okulumuzda geçen Öğrencilik anılarından, okul müdürlüğü dönemlerinden bahseden Arslan öğrenci okuldaşlarına tavsiyelerde bulundu.
Derneğimizin okulumuza desteklerinden bahseden Arslan Halen Yürüttüğü Antalya BB:Eğitim şubesi olarak Sadece Meslek Lisesi Öğrencilerinin katılacağı Üniversiyete Hazırlık Kurslaı Düzenleyeceklerini, Okulumuzda Antemder tarafından yürütülen çalışmalardan da yararlanacaklarınıi Okulumuz 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin de bu kurslara katılabileceklerini anlatarak konuşmasını tamamladı.
Konuşmasının sonunda günün anısı olarak Okul Müdürümüz sayın Hasan YILDIZ tarafından okulumuzun çerçevelibir fotoğrfı hediye edildi.
N.Hürdoğan ARSLAN Kardeşimize teşekkür ediyor, başarılarının ve Okulumuza desteğinin devam etmesini diliyoruz.