KONUĞUMUZ KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Sayın HAKAN TÜTÜNCÜ

28.11.2022

OKULA DÖNÜŞ PROJE ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR. 


Projemizin ilk konuk konuşmacısı Kepez'in çalışkan Hukukçu Belediye Başkanı

sayın HAKAN TÜTÜNCÜ oldu.
Davetimize icabet eden sayın TÜTÜNCÜ bu sabah saat 07.40 da okulumuza gelerek İstiklal marşımızı öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte okudu.
Ardından öğrencilerimize hitap eden sayın Tütüncü; Okulunuza aidiyetinizi artıracak bu tür buluşmaları çok önemsiyorum.
Mezunlar derneğinizin bu çalışmalarının değerini bilmelisiniz. Sizler de mezun olunca aynı çalışmaları yapabilmelisiniz.
Burada olmanın mutluluğunu paylaşıyorum. Meslek eğitiminin önemini kavramalısınız ve kendinizi bu anlayışla yetiştirmelisiniz. Okul bitince insanlara faydalı olmanızı, kentimize ülkemize değerler katmanızı diliyorum diyerek öğrencilerimize moral ve motivasyon desteği sağladılar.
Daha sonra öğretmenler odamızı ziyaret eden sayın başkan, öğretmenlerimizin talebi üzerine okulumuz öğretmenler odasının tadilatı konusunda yardımcı olacaklarını belirterek öğretmenlerimize başarı dilediler.
Öğrencilerimizin taşıt ve ekonomi bağlantılı geliştirdikleri bir projeyi de bilgisayar ekranından izledikten sonra; "Belediyemizin bilim merkezinin sponsorluk yapabileceğini" belirterek, ilgili birimle bizzat görüşüp öğrencilerimizi yönlendirdiler.
Derneğimizin kuruluşundan beri desteklerini esirgemeyen sevgili başkanımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.