3. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK-Hayırlı olsun

10.02.2020

Çoğunluk sağlanamadığı için 26 Ocakta toplanamayan Genel Kurulumuz ilan doğrultusunda 09 ŞUBAT 2020 Pazar Günü Saat 11.00 de toplanarak Gündemini görüştü.
Toplantıya 22 üye ile henüz üye olmayan mezunlarımızdan 7 kişi de katılarak destek verdiler.
Muratpaşa Belediyesi Adına Başkan Yardımcısı M.Taylan DİKMENîn katıldığı toplantıda Sayın Dikmen'eOkulumuzun Çerçeveli Fotoğrafı hediye edildi.
Büyükşehir B:B:Üyemiz Muhittin BÖCEK, Muratpaşa Belediye Başkanı Onursal Üyemiz Ümit UYSAL, Konyaaltı B.Başkanı Semih ESEN ve Kepez B.Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ de gönderdikleri çiçeklerle temsil edildiler.
Antalya Milletvekilleri Telgraf göndererek kutladılar.
Toplantıda Derneğe en fazla bağış yapan üyemiz ve Emekli Fen Bilgisi Öğretmenimiz Havva ÇAKMAK'a da okulun fotoğtafı hediye edildi.
Başkan Orhan YÜKSEL'in sunduğu detaylı faaliyet roporumuza ve Funda ÖREK tarafından okunan Denetim Kurulu raporumuz a WEB Sitemiz Yönetimden kısmından ulaşabilirsiniz.

Yeni Yönetim Kurulunda Orhan YÜKSEL tekrar Başkan olurken Başkan Yardımcılığına İbrahim KÜCÜ, sekreterliğe Hakkı COŞGUN,Saymanlığa Eşref DOĞANER seçilirken diğer üyeler Erdal KOŞUN, Ramazan AVCI ve Uğur ÜNAL oldular.

Denetim Kurulu Dr. Adnan İŞ,Funda ÖREK ve R.Macit KARAMAN dan oluştu.
Yedekleriyle birlikte tam listeye WEB Sitemiz www.antemder.org.tr den ulaşabilirsiniz. Hayırlı olamasını diliyoruz. YÖNETİM KURULU