40 YIL SONRA BULUŞTULAR ANILARI TAZELEYİP HASRET GİDERDİLER

13.11.2019

Okulumuzun 1979 - 1980 dönemi 3 A Sınıfı Makina /Tesfiye Bölümü mezunları 13 kasım 2019 Çarşamba akşamı Konyaaltı BAŞOĞLU BALIK restoranda bir araya geldiler.

Derneğimiz adına Başkan Orhan YÜKSE'in de davetli olduğu buluşmada duygusal anlar yaşandı. Okul anıları art arda sıralandı.

Toplantıda konuşan Başkan YÜKSEL; ilk okul arkadaşlarımızla, üniversiteden arkadaşlarımızla buluşmayız.Ama Lise arkadaşlığı, özellikle de Meslek Lisesi arkadaşlığında duygular daha yoğundur, bu gün bizleri bir araya getiren bu duygulardır dedikten sonra Mezunlar derneği ile ilgili bilgiler vererek, geceyi düzenleyenlere teşekkür ederek katılımcıların derneğe desteğini istedi.

Akşamın sponsorluğunu da üstlenen Teknikeller Şirketler Grubu sahibi Sayın Mustafa YILMAZ buluşmadan duyduğu memnuniyet ve mutluluğu paylaştıktan sonra Başkan Orhan YÜKSEL'in gece gündüz koşturarak okulumuza ve öğrenci kardeşlerimize bir şeyler kazandırmaya çalıştığını, şartları uygun olan okuldaşlarımızın Mezunlar Derneğimiz Antemder'e destek olmalarını,yönetimlerde görevler alarak Orhan YÜKSEL'e yardımcı olmalarını istedi.

Bu güzel geceyi organize eden okuldaşlarımız İsmail AKKAYA ve Besim BIÇKI, devamındaki buluşmanın eşlerle birlikte kahvaltı olarak planlandığını günü geldiğinde duyuracaklarını belirttiler. Mustafa YILMAZ uygun olan bir günde toplu olarak Atölyemizi,öğretmenlerimizi ve öğrenci kardeşlerimizi toplu olarak ziyaret edelim dedi. Başkan yüksel bu fikrin harika olduğunu Okul Müdürümüzle de görüşerek bu ziyareti en uygun zamanda gerçekleştirmek istediğini belirtti.
Şarkılar türkülerle desteklenen buluşma saat 23.40 da vada ile sona erdi.

Organizasyonu üstlenen okuldaşlarımız İsmail AKKAYA ve Besim BIÇKI' ya ve Sponsorluğu üstlenerek sınıf arkadaşlarına jest yapan Teknikeller Şirketler Grubu sahibi
ve Antalya Spor 2. Başkanı sayın Mustafa YILMAZ kardeşimize tüm mezunlarımız ve okulumuz mensupları adına çok teşekkür ediyor sevgiler sunuyoruz. ANTEMDER