75. YIL KUTLAMALARIMIZI MEDYA İLE PAYLAŞTIK

05.10.2019

 

Aşağıdaki Haber Metnimiz ve Ekli Fotoğrafları Mail Ortamında gönderdik. 

Yazı İşleri Müdürleri ve Yetkililere de Davetiye gönderdik. Destekleri İçin Teşekkür ediyoruz.

""  Medyamızın Değerli Temsilcisi

Antalya’mızın hafızalarından, Konyaaltı Caddesinin Eğitim Çınarı, Endüstri Meslek Lisesi; Bu günkü adı ile Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “ 75. KURULUŞ YILI “nı kutluyor.

Orta Sanat Okulu İsmi İle 1944 Yılında Şarampol Caddesindeki kamu binasında eğitime başlayan  ve günümüze kadar kentimize ve ülkemize binlerce iş İnsanı ve yönetici yetiştiren Okulumuz, şu anda 1300 öğrencisi 162 öğretmeni  ile Antalya’mızın en büyük eğitim kurumları arasındadır.

75. Yılında, öğrencisi Sayın Muhittin BÖCEK’i  Antalya’nın Büyükşehir Belediye Başkanı yapan okulumuz; Antalya Milletvekili Sayın Çetin Osman BUDAK,  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası  ATSO Başkanı Sayın Davut ÇETİN, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı  Sayın Adlıhan DERE, ANKUTSAN Sahibi Sayın Rüstem  KESGİ, TEKNİKELLER Sahibi Sayın Mustafa YILMAZ, Kepez’in ilk Belediye Başkanı Sayın  İsa AKDEMİR,  Önceki dönen Antalya tabip Odası Başkanı olan Sayın Dr.Adnan İŞ, A.Ü. Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr.Ayhan TOPUZ, A.Ü. Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi ABD.Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr.Abdullah ERDOĞAN, A.Ü. Temel Tıp Bilimleri Öğrt.Üyesi Sayın Prof Dr. Ahmet YARDIMCI, Jeoloji Blm.Öğretim Üyesi Sayın Doç.Dr. Erdal KOŞUN, Burdur MAEÜ.Müh.Fak.Dekanı Sayın Prof.Dr. Latif Gürkan KAYA, G.Ü. Müh.Fak.Bilgisayar Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr. Şeref SAĞIROĞLU ile birlikte onlarca  hekim, yüzlerce Öğretmen ve Mühendis,  binlerce Teknisyen ve Usta  mezun etmiştir.

 2016 yılında Kurulan Mezunlar Derneğimiz ANTEMDER, Okul bazında geliştirdiği ve Eğitim sistemine model olarak sunduğu “Okula Dönüş Projesi” kapsamında  örnek çalışmalar yaparak okulda  eğitim kalitesinin  artırılmasına destek olmaya devam etmekte, İlimizde Mesleki Teknik Eğitimin Geliştirilmesine de  katkı sağlamaktadır.

Derneğimiz Sizlerin destekleri ile çalışmalarını  halkımıza ulaştırarak çözümler geliştirme çabasındadır. Antalya da ilk kez Kent İçi Bilboartlarda da duyurularak rekor düzeyde katılımın gerçekleşeceği  18 Ekim 2019 saat 17.00 de başlayacak olan 75. YIL KUTLAMA Etkinliğimizde sizleri  aramızda görmek, desteklerinizle etkinliklerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyor okulumuz bahçesinde gerçekleşecek kutlamalarımızı onurlandırmanızı bekliyoruz.

Koşullarınızın uygun olması durumunda yayınlamanız düşüncesi ile, sizlere 75.yıl afişimiz, davetiyemiz ile birlikte çalışmalarımızdan fotoğraf ve belgeler de gönderiyoruz.

Biriminiz yönetici ve  çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizi iletiyor,tüm mezunlarımız ve mensuplarımız adına saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.        05.10.2019

                                                                                              ANTEMDER BAŞKANI

                                                                                              Orhan YÜKSEL

                                                                                              Makina Mühendisi-Eğitimci """