BAŞKAN SEMİH ESEN'e HAYIRLI OLSUN DEDİK, GELİŞMELERİ PAYLAŞARAK DAVET ETTİK

26.09.2019

        Mezunumuz Muhittin BÖCEK'in Büyük Şehir Belediye Başkanı olmasının ardından Konyaaltı Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Av. Semih ESEN'i Antemder ve Okul Yönetimlerimiz olarak makamında ziyaret edip, görevinin hayırlı olmasını ve kolaylıklar diledik. Davetiyemizi sunduk.
        Derneğimizin gelişimi ve Okulumuzun 75. Yıl Etkinlikleri konusunda bilgilendirdiğimiz sayın ESEN; Okulumuzun Antalya'nın hafızası durumunda olduğunu, günümüzde Antalya siyasetine ve Ticaretine yön veren bir kadroyu yetiştirdiğini, 75. yaşını kutlayan böylesi köklü bir Eğitim kurumuna Belediyemizin tüm imkanlarını sunmaktan onur duyarız diyerek bizleri mutlu ettiler.
         Ayrıca, Belediyede Sanat Okulu mezunu teknik elemanların 5-6 bin TL arasında maaş alırken bu rakamın yarısını alamayan Üniversite Mezunlarının olduğunu hatırlatarak;
Mezunlar Derneğimizin Endüstri Meslek Liselerinin Halka tanıtılması ve teşviki konusundaki çalışmalarına da destek olacaklarını, Okullarımıza yeni kayıt dönemleri öncesinde Belediye BİLBOARTlarında okulumuzu ve çalışmalarımızı tanıtmak üzere destek vereceklerini belirttiler.

        75. yıl Etkinlik Afişlerimizi Belediye Bilboartları nda yayınlanması talebimizi kabul eden sayın Başkanımız,
75. yıl etkinliğimize mutlaka katılacağını belirten değerli başkanımızı Okula Dönüş Projemizin konuk konuşmacısı olarak Okulumuza davet ettik,

       Okul Müdürümüz Hasan YILDIZ, Müdür Yardımcımız Uğur ÜNAL, ANTEMDER Başkanımız Orhan YÜKSEL ,ile ANTEMDER üyeleri Tufan ATİK ve Ali İhsan METİN'in katıldığı ziyaretimizde güler yüzlü ev sahipliği ve konularımızla yakınen ilgilenen bir Başkan olarak Sayın Av.Semih ESEN'i kutluyor Tüm ekibi ile birlikte sağlık ve mutluluklar diliyoruz.