ANLAMLI DAVETE İCABET ETTİK, DÜŞÜNCELERİ VE HEDEFLERİ PAYLAŞTIK

19.06.2019

Okulumuz mezunu ve Derneğimiz üyesi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin BÖCEK tarafından "Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Daire Başkanlığı" na atanan Sayın Durmuş Ali ARSLAN'ın daveti ile randevulaşarak  makamında kendisini ziyaret ettim.

Üstlendiği Antalya'nın Kent Tarihi ve Tanıtımı konusunda Antalya'nın ilk Eğitim kurumlarından Antalya Lisesi, Antalya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Çağlayan Lisesi ve Aksu Öğretmen Lisesi Mezunları Dernekleri ile iş birliği yapmayı düşündüğünü,bu nedenle Derneğimizi davet ettiğini belirten Arslan; Antalya'nın tarihi ve tanıtımı konusunda neler yapılabileceği konusunda ön düşüncelerimizi dinlediler. Düşündüklerini bana aktardılar.

Sayın Arslan'a bu davetin ve davranışın çok yapıcı bir başlangıç olduğunu, diğer okullar gibi Okulumuzun da Antalya da donanımlı bir mezunlar tabanı olduğunu, B.B.Başkanı Sayın Muhittin BÖCEK, Sayın Cemil BÖCEK ile birlikte Antalya da söz ve sorumluluk sahibi olan mezunlarımızın isim ve görevlerini aktardım.

Yeni öğretim yılı başında 75. kuruluş yılımızı kutlayacağımızı,bu konuda hazırlıklarımızın sürdüğünü paylaştım. Sayın Arslan'ın bu konuda da Başkanlık olarak destek olabileceklerini belirtmelerinden mutlu oldum.

Diğer mezunlar Dernekleriyle ortaklaşa bir toplantı yaparak Başkanlığın çalışmalarına nasıl bir katkı sağlayabileceğimizi, bunun için de uygun bir toplantı günü belirlemeyi kararlaştırdık.

Değerli Daire Başkanımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyor, Antalya mız adına her türlü katkıyı sunmaya hazır olduğumuzu belirtiyoruz.

 

https://www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/