TÜRKİYE' DE BİR İLK. SİVİL TOPLUMDA ÖRNEK GÜÇ !

01.03.2019

TÜRKİYE' DE BİR İLK. SİVİL TOPLUMDA ÖRNEK GÜÇ !      https://www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/

 

         ASSSİM Dernekler Yerleşkesinde ki aktif derneklerin "otokontrolu", ortak konuları ve çalışmaları ile ilgili eğitim, bilgi ve iş paylaşımı, AB ve HİBE PROJELERİ çalışmalarını da artırarak GÜÇLENDİRECEK olan "BÜYÜK DERNEK" Dernekçilik ve Sivil toplumda yeni bir çığır açacak.

         Bu uygulama ile Dernekler BİLEŞİK KAPLAR misali birbirini tamamlayıp dengeleyecek ve birlikte gelişerek güçlenecekler..

          Muratpaşa Belediyemizin gerçekleştirdiği Abdullah Sevimçok Sivil toplum ve İnovasyon Merkezleri "ASSİM" de ofisi olan, içinde ANTEMDER Başkanı Orhan YÜKSEL'in de aktif yer aldığı  ve  81 Dernek Başkanının Kurucu Üye olduğu, isteyen diğer dernek başkanlarımızında Dernek ÜYESİ  olabileceği Yeni BÜYÜK DERNEK, Ülkemizde bir ilk ve  örnek oldu.

          ASSİM DERNEKLER FEDERASYONU kurulana kadar Yerleşkedeki Dernekler arasındaki İstişare, İş Birliği ve Koordinasyonu da sağlayacak olan YENİ DERNEK adına bir de İternet Televizyonu kuruluyor. Önümüzde ki haftalarda İnternet üzerinden canlı yayınlara başlayarak,ASSİM deki dernek ve faaliyetleri ülkemize ve dünyaya tanıtacak.

       Düşünceyi geliştiren, destekleyen ve emeği geçen tüm dernek başkanlarını kutluyor STOKDER'e başarılar diliyoruz.ANTEMDER