AÇILIŞIMIZ GÖRKEMLİYDİ, HAYIRLI OLSUN

24.11.2018

Tüm mezunlarımızı,öğretmen ve öğrencilerimizi, dostlarımızı Yeni Dernek Ofisimize çay-kahve içmeye, sohbete,çalışmamarımıza katılmaya, destek vermeye  bekliyoruz.

(Google Antemder yazazıp ofisimize ulaşabilirsiniz)         Facebook sayfamız  :        https://www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/

Mezunlar Derneğimiz Antemder’e Muratpaşa Belediyesi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinden tahsis edilen; A Blok 1. Kattaki 108 numaralı Dernek ofisimizi 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlerimiz,Öğrencilerimiz, mezunlarımız ve konuklarımızla birlikte açtık.


Dernek Başkan Yardımcısı Y.Elektronik Mühendisi İbrahim KÜCÜ’nün sunumu ile başlayan törende, saygı duruşu ve istiklal marşının ardından; Antemder Başkanı Orhan YÜKSEL, Mezunumuz,Dernek üyemiz Antalya Milletvekili Çetin Osman BUDAK, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan KAÇMAZ, Mezunumuz,Emekli idareci öğretmenimiz, dernek kurucumuz Hüseyin KAYATEPE, Dernek kurucusu Elektrik Bölüm şefimiz Cemal ÇERÇEL,

  

Akdeniz Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi başkanı Mehmet Öztürk, Emekli Öğretmenlerimizden Muammer DİNÇ, Timur KARCAALTINCABA, Dernek saymanı Mevlüt PANCAR, 1953 mezunu abimiz Ziya Özen FIRAT,Emekli Öğretmenimiz Havva ÇAKMAK,deetim kurulu üyemiz Diş Hekimi R.Macit KARAMAN,okul aile birliği başkanımız Özlem AKSU ile Mezunumuz ve Dernek üyemiz olan Burdur M.A.Ersoy Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Latif Gürkan KAYA öğrencilerimiz sırayla kısa kısa konuşma ve şiirlerin ardındankurdela kesilerek iyi dilekler paylaşıldı.

Açılışa törene katılamayan mezunlarımız Mustafa YILMAZ, Davut ÇETİN, Adlıhan DERE ile birlikte mezun üyemiz Muhittin BÖCEK,onursal üyelerimizÜmit UYSAL ve Ayşen Hamamcı Oğlu, Hakan TÜTÜNCÜ, Büyükşehir Bld. Başkanı Menderes TÜREL çiçek ve çelenk gönderdiler. Makina Mühendisleri Odası Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu ve Antalya Milletvekilleri telgraflarla açılışı kutladılar. 


Açılış kokteylinde pasta, kuruyemiş, meyve suyu, çay ikramının yanında katılanlara günün anısına baskılı tükenmez kalem ve beyaz karanfiller hediye edildi. Açılışla ilgili fotoğraf ve videolara www.antemder.org.trSİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Derneğimizin başarılarının devamını diliyor, çalışanlara ve açılışa katılanlara teşekkür ediyoruz.