DERNEĞİMİZİN YENİ YERİ HAYIRLI OLSUN

26.09.2018

            Muratpaşa Belediyesi Ortak Akıl Merkezleri Abdullah Sevimçok Yerleşkesi’nde yer almak isteyen sivil toplum kuruluşlarının başvurularının tamamlanmasının ardından 26 Eylül 2018 günü saat 14.00 den itibaren Toplum Merkezinin Modern Çok amaçlı Slonunda ve Noter huzurunda kurra çekilerek; koşulları sağlamış olan derneklerin çalışma odaları belirlendi.

            Avrupa’nın en büyük sivil toplum merkezi olarak hizmete giren tesiste ANTEMDER adına yer kurasını Başkan Orhan YÜKSEL çekti. Kurada A BLOK 108 nolu oda derneğimize çıktı. Kura sonrası odayı bizzat inceleyen Yüksel, Merkezin en Güzel Odalarından birini çekmişim. Bu Tüm okulumuzun ve Mezunlarımızın şansıdır diyerek mutluluğunu ifade etti.

          Muratpaşa Belediyesi’nin yaklaşık 14 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği yerleşke Doğuyaka Mahallesi’nde bulunuyor. 8 bin 666 metrekare kapalı alana sahip ve iki bloktan oluşan yerleşkede 160 dernek odası, 500 kişilik konferans salonu, 12 çok amaçlı eğitim ve toplantı salonu, yöresel ürünlerin satışı amacıyla farklı üniteler, mutfak, yarı açık toplantı ve etkinlik alanıyla birlikte kapalı otopark yer alıyor.

              Yerleşke, sivil toplum ve inovasyon merkezi, mutfak sanatları işliği, yeri ürünler bedesteni, kreş, AR-GE, AB Danışma ve Proje Ofisi’yle bir kampus niteliğine sahip.

              Çekilş  salonuna Dernek Sekreter Üyesi Y.Elekt.Elektronik Müh. İbrahim KÜCÜ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mak.Müh. Hakkı COSGUN ile birlikte giden, Başkan Mak.Müh.Eğitimci Orhan YÜKSEL; ANTEMDER olarak Toplum merkezinin Muratpaşa İlçemize, İlimize ve Ülkemize, öncelikle Mesleki Teknik Eğitim olmak üzere, örnek toplumsal Projeler üretmesi konusunda tüm olanaklarını seferber edecektir. Muratpaşa Belediye Başkanımız ve Derneğimizin 65 numaralı Onursal Üyesi olan Sayın Av. Ümit UYSAL’ın şahsında Merkezin oluşumuna emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

            Protokol imzalanıp çalışma Odamızın tefrişi yapıldıktan sonra Dernek Çalışmalarımız yeni yerimizde devam edecektir. Devam eden Okula Dönüş Projemizin etkin olarak sürdürülmesi için, Okulumuzdan da ayrıca irtibat ve çalışma odası talep edilecektir.

https://www.facebook.com/antalyateknikemldernegi/