PROJEMİZİN KONUK KONUŞMACISI Başkan Av. Ümit UYSAL'dı.

30.04.2018

Okula Dönüş Projemizin Konuk Konuşmacısı Derneğimiz Onursal Üyelerinden, Muratpaşa Belediye Başkanı sayın Av. Ümit Uysal oldu. Erken saatlerde gelerek Öğrencilerimizle birlikte İstiklal Marşı okuyan sayın Uysal; Belediyecilik ve Belediyesindeki uygulamalar ile ilgili özet bildiler verdikten sonra, 4. sanayi devriminin Robotlarla hayatımıza girmeye başladığını, bunun issizlik demek olduğunu ancak bu gelişmeye de karşı durulamayacağını, ayak uydurmak için meslek okullarının ve bu okullarda okumanın büyük şans olduğunu,okulumuz öğrencilerinin de bu şansı iyi kullanmaları gerektiğini anlattı.
Konuşmasının sonunda okulumuz Müzik Öğretmeni Hatice Olcay tarafından kendisine okul fotoğrafı hediye edilen sayın Uysal Okul müdürünün odasında da okulla ilgili bilgiler aldıktan sonra,Derneğimiz afişleri önünde birlikte fotoğraf çektirdikten sonra Okulumuzdan ayrıldı.
Değerli başkanımıza yoğun programından zaman ayırarak öğrencilerimizle buluştuğu için teşekkür ediyor, desteklerinin devamını diliyoruz.