OKULA DÖNÜŞ PROJEMİZİN KONUK konuşmacısı Kepez B. Başkanı Sayın Av. Hakan TÜTÜNCÜ

16.04.2018

Sabah erken saatlerde Okulumuza gelerek Bayrak törenine katılan sayın Tütüncü, istiklal marşının ardından Başkan Orhan YÜKSEL tarafından takdim edilerek konuşmasına başladı.

Bu okul öğrencilerinin Antalya nın diğer öğrencilerine göre çok şanslı olduklarını, Okulun konumu, tarihi, donanımı ve mezunları itibariyle diğer okullardan önde olduğunu. Mezunları arasından her alan da çok başarılı insanlar yetiştirdiğini anlatarak okulunuzun kıymetini bilmelisiniz dedi.

Lise arkadaşlığı çok önemli dir, birbirinize, dostluklarınıza, anılarınıza sahip çıkın. Öğretmenlerinizi sevin sayın ki sizler de sevilesiniz diyerek davet için çok mutlu olduğunu , severek katıldığını belirtti.

Ülkemizde ders saatlerinin çok fazla olduğunu, öğrencinin daha özgür ve uygulamaya yönelik eğitilmesi gerektiğini, Finlandiya' nın benzeri uygulamalarla öne geçtiğinden bahsetti.

Konuşmasının sonunda Dernek Odasında okul ve dernek yöneticileriyle birlikte kahvaltı yaptıktan sonra bölümleri gezen sayın Tütüncü, bu makinaların ciddi yatırımlar olduğunu, boş durmayıp sürekli çalışması, çalıştırılması gerektiğini belirtti.

Değerli genç başkanımıza ilgi katılım ve destekleri için çok teşekkür ediyor, tekrar bekliyoruz.