Prof. Dr. GÖĞÜS CERRAHI Abdullah ERDOĞAN Öğrencilerimizle tanıştı.

22.03.2018

 

OKULA DÖNÜŞ PROJEMİZİN bu günkü konuşmacısı, Okulumuz Makina Bölümü 1983 mezunlarından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi GÖĞÜS CERRAHİSİ ABD: Öğretim yelerinden Prof.Dr. Abdullah ERDOĞAN oldu.

Başkan Orhan Yüksel'in Öğrencilere Zamanın önemini vurgulayıp, Artık bir gün 24 saat değil, Bir gün 1440 dakikadır. Yaşantımızın en değerli unsuru zamandır, zamanı dakika bazında iyi kullanırsak; 480 dakika uyusak, geriye 960 dakikamız kalıyor, harca harca bitmez.
Zamanını iyi kullanan insanlar, okuldaşınız, abiniz Prof.Dr. Abdullah ERDOĞAN gibi başarılı oluyorlar diyerek sayın Erdoğanı öğrencilere takdim ettiler.

Okula gelişi ile çok heyecanlandığını belirterek sözlerine başlayan Erdoğan, Mezunlar Derneğimizin ve Projelerinin başarısından bahsederek,Başkan Orhan Yüksel abimizin şahsında tüm emeği geçenleri kutluyorum dedi.

Kendisinin de GÜNDOĞMUŞ'un köyünden gelerek, bu günkü noktalara eriştiğini, Bu okulun yaşamında belirleyici olduğunu, buranın sıradan bir okul olmadığını anlatarak öğrencilik anılarından paylaştı.

Sınav kazanmanın Başarı sayılmaması gerektiğini, başarıya giden yolun sınavla bitmediğini, yaşam boyu sürdüğünü, normal zekası olan bir kişinin yeterince çalışarak başarılı olabileceği vb. örnekler anlattı.

Konuşmasının sonunda Dernek Sekreteri  mezunumuz Elektronik Y. Mühendisi İbrahim KÜCÜ tarafından çerçeveli Okul fotoğrafı hediye edilen sayın Erdaoğan daha sonra öğrenciliğinin geçtiği atelyeleri ziyaret etti.