MEZUNUMUZ, TEKNİKELLER FİRMASI SAHİBİ MUSTAFA YILMAZ'I ZİYARET ETTİK

06.03.2018

OKULUMUZ 1980-MAKİNA BÖLÜMÜ MEZUNU, TEKNİKELLER Firması Sahibi Sayın Mustafa YILMAZ'ı Antalya Kepez İlçesi Kazımkarabekir Caddesi üzerindeki İş yerinde ziyaret ettik. www.antemder.org.tr

Derneğn kuruluşu ve çalışmaları ile ilgili olarak adına hazırlanmış bir dosya ve Okulumuz Panosunu sunduğumuz sayın YILMAZ, Derneğin kuruluşundan mutlu olduğunu, Babası sayın Erol YILMAZ'ın da Okulumuzun 1956 Makina Bölümü mezunu olduğunu anlattı.
Kendilerinin aile olarak Eğitime katkılarının devam ettiğini, Antalya da birden fazla okul yaptırarak Milli Eğitime Bağışladıklarını, Derneğimize ve Okulumuza da katkılarının olabileceğini; Derneğimizin İlk Fırsatta Antalya daki Okulumuz mezunu İş İnsanlarını OKULA DÖNÜŞ PROJESİ kapsamında bir araya getirmesinin Okul ve Öğrencilerimize desteği artıracağını belirttiler.

Başkan Orhan YÜKSEL ile birlikte, aynı zamanda Sayın Karaca'nın MYO da öğretmenliğini yapmış olan Müdür Yardımcımız ve Antemder kurucularından Sayın Uğur ÜNAL, Yönetim Sekreter Üyemiz Elektronik Y. Müh. İbrahim KÜCÜ ve Dernek saymanı Mevlüt PANCAR'ın katıldığı ziyarette ANTEMDER'in projeleri ve okul anıları konuşuldu.

Antalyanın Başarılı İş Adamlarından Sayın YILMAZ'I Babası Sayın Erol YILMAZ ile birlikte Okula Dönüş Projemiz kapsamında öğrencilerimizle tanıştırmak üzere Okulumuza davet ettik. Derneğimize bir telefon kadar yakın olduğunu, Derneğimiz ANTEMDER'in Mezunlarımız arasındaki Birlik ve Dayanışmayı sağlaması açısından da çok önemli olduğunu vurgulayarak 
Yönetime başarılar diledi..

Başkan Orhan YÜKSEL, 1956 Mezunu Sayın Erol YILMAZ Abimizle bir an önce tanışmak istediklerini, Baba Oğul Mezunlarımızın birlikte tanıştırılmasının öğrencilerimizi de çok heyecanlandıracağını, buluşma gününü sabırsızlıkla bekleyeceğini belirterek, gösterdiği ilgi ve yakınlık nedeniyle Mustafa YILMAZ Okuldaşımıza teşekkür etti.