MEZUNUMUZ KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİK !

01.03.2018

Okulumuz Metalişleri Böümü Mezunu, Konyaaltının 24 yıllık Belediye Başkanı,Derneğimizin Üyesi Sayın Muhittin BÖCEK'i yeni Yönetimle makamında ziyaret ettik.          https://www.facebook.com/antem.der.5

Dernek çalışmalarıyla ilgili detaylı bir dosya sunduğumuz sayın BÖCEK'e Okul Fotoğrafımızın yer aldığı bir panoyu hediye ettik.
ANTEMDER'in OKULA DÖNÜŞ Projesini çok beğenip, mutlaka desteklenmesi gerektiğini belirten sayın BÖCEK, sunulan dosyada bulunan Dernek Başkanı Orhan Yüksel'in yazıp,doğum günü olan 1 martta okulunun tüm mezun ve mensuplarına armağan ettiği "MESLEKİ TEKNİKLİYİZ BİZ" başlıklı şiiri okuyup çok beğendiğini, bu okulun mezunu olmakla hep öğündüğünü, şimdi daha da öğüneceğini belirterek Orhan Yüksel'in doğum gününü kutladı.

Proje detaylarını dinledikten sonra, sonuna kadar destek olacağını, Mesleki Teknik Eğitime olan İhtiyacın her geçen gün arttığını ve bu durumun da Okulumuzun değerini KAT KAT artırdığını belirtti.

Okul müdürü Sayın  Hasan YILDIZ, Okulun mezunu ve Dernek Denetim kurulu Başkanı olan Antalya Tabip Odası Başkanı sayın Dr. Adnan İŞ ve diğer yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette, Başkan Orhan YÜKSEL; okula dönüş projesinin Türkiye'ye sunulması gerektiğini, 40 yıllık Mühendis ve Eğitimci birikimiyle şekillendirmeye çalıştığı bu projenin Okulumuz öncülüğünde Antalya ya yayılmasını,Mesleki Eğitime Katkı sağlamasını beklediğini belirterek tüm tarafların desteğini bekliyoruz dedi.

Antalya Anakent Belediye Başkanlığı sürecinde çalışmalarının sürdüğünü; kitle örgütleri Yöneticileri, Belediye Başkanları, Milletvekilleri, siyasi parti yöneticileri ve okulumuzdan mezun olmuş iş insanlarıyla, günümüzde Antalya yı bir anlamda Okulumuz mezunlarının yönettiğini, OKULA DÖNÜŞ PROJESİ ile bunun su yüzüne çıkacağının görüldüğünü belirttiler.

Başkan Orhan Yüksel 'in Proje kapsamında Öğrencilerle buluşma davetini severek kabul eden sayın BÖCEK'in 05 mart pazartesi sabahı saat 07.45 de okula gelerek öğrencilerle buluşup tanışması kararlaştırıldı.

Başkan Orhan Yüksel'in Doğum Gününde Okulumuzun Tüm Mezun ve Mensuplarına armağan ettiği şiiri:

 

MESLEKİ TEKNİKLİYİZ BİZ!

 Zirveye döndük yönümüzü,

Atamız aydınlatır önümüzü,
Sevgiden alırız  gücümüzü,
Mesleki Teknik Liseliyiz biz... 

Akdenize bakar ön cephemiz,
Altın bilezik takar her atölyemiz,
Mezunlarımızla da hep öndeyiz,
Mesleki Teknik Liseliyiz biz...

Öğretmenlerimizle  anlaştık,
Konyaaltı caddesine yerleştik,
Atatürke giden yolda birleştik,
Mesleki Teknik Liseliyiz  biz...

Yarışmalarda önde geleceğiz,
Zorluklara karşı birlik olacağız,
Antalya Eğitimine nam salacağız,
Mesleki Teknik Liseliyiz biz.

                         

Antemder Kurucu Başkanı

Mak.Müh. Eğitimci  Orhan YÜKSEL

                     01.03.2018 / ANTALYA