MESLEKİ EĞİTİME DESTEK PROJESİ' NDEN OKULUMUZA EGEA STATİON WAGON OTOMOBİL VERİLDİ

02.06.2017

"MESLEK LİSESİ MEMLEKET MESELESİ" Sloganı ile Ülkemiz Mesleki Eğitimine yıllardır katkı sağlayan KOÇ GRUBU nun tüm birimlerinde bu sloganın gereği sürdürülüyor.

Aynı Anlayışla TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. ; 2016 Yılında Avrupanın en iyi otomobili seçilen FİAT EGEA sıfır otomobillerden Mesleki Teknik Okullara ve Üniversitelerin İlgili bölümlerine Eğitim amaçlı olarak bedelsiz vermektedir.

Antalyanın Başarılı FİAT BAYİİ BİLALLER' de gerçekleşen teslim töreninde konuşan TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Dış İlişkiler Direktörü sayın Güray KARACAR, öğrencilerimizin en son otomobil teknolojilerini tanıyıp öğrenmesi amacı ile bu otomobilleri okullara verdiklerini , geliştirilen yeni teknolojilerle öğrencileri tanıştırmayı sürdüreceklerini, bu yıl farklı illerde 100 civarında otomobili eğitimle buluşturacaklarını belirterek okullarımıza başarı dilediler.

Okulumuzile birlikte Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Uluslar Arası üniversiteye de birer adet otomobil verildi.

Anılan otomobillerin trafiğe çıkmayacağı,sadece eğitim amaçlı kullanılacağı belirtildi.
2 Haziran 2017 Cuma günü saat 15.00 de gerçekleşen Teslim törenine: Bölge Müdürleri,Bilaller Fiat yetkilileri İsmail Ömer BİLAL, Abdullah BİLAL, FİAT BİLALLER Birim Müdürleri Abdullah Balcı, Mustafa Demirel, Hasan Örek ve diğer yetkililer ile Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, Okul Müdürümüz Hasan Yıldız, Antemder Başkanı Orhan Yüksel ve Bölüm öğretmenleri katıldılar.

Koç Grubuna ve FİAT BİLALLER mensuplarına teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyoruz.