BAHAR KAHVALTIMIZ AİLE SICAKLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

14.05.2017

Derneğimizin Sosyal etkinlikleri kapsamında Atatürk Parkı nın gözde işletmelerinden KUĞULU PARK RESTAURANT da gerçekleştirilen kahvaltıya, Öğretmenlerimizden Namı Değer Boksör Melih UYAR ve Aynı zamanda Dernek Yönetimimizde olan Muammer DİNÇ eşleri ile birlikte katılarak bizleri onurlandırdılar.
Okulumuz mezunu ve Derneğimiz üyesi Antalya Milletvekili Çetin Osman BUDAK Ankara da olması nedeniyle gönderdiği telgrafla Katılan Annelerin Gününü de kutlayarak başarı dileklerini ilettiler.
Derneğimiz Onursal Üyelerinden, Muratpaşa Belediye Başkanımız Av.Ümit UYSAL ve Kepez Belediye Başkanımız Av. Hakan TÜTÜNCÜ kahvaltımıza gönderdikleri çiçeklerle Annelerimizi kutlayıp iyi dileklerini paylaştılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Çocuklarımızla birlikte 52 kişinin katıldığı Kahvaltımızda Anneler Günü anısına Bayanlara Karanfil sunularak günleri kutlandı.

Katılımcılara teşekkür eden Başkan Orhan Yüksel; Kahvaltı ile ilgili olarak okulumuz Emekli ve çalışan öğretmenleri dahil hedef kitlemize 2 kez telefon Mesajı( SMS) yollandığını, üyelerimize Whatsap ile ayrıca duyurular yapıldığını, Web sitemiz ve Facebook sayfamızda sürekli ilan edilmesine rağmen; son güne kadar dönüş yapılmadığı için işletmeye zamanında yaklaşık sayı verilemediği, buna rağmen katılanların mutlu olduğunu belirterek; benzer durumlara katılmak isteyenlerin önceden bilgi vererek Yönetime yardımcı olmalarını istedi.

Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere vedalaşıldı.